بعد از دانلود دروپال کامرس تعداد 21 زیر-ماژول آماده نصب و استفاده خواهند بود. در این مطلب به بررسی عملکرد هریک از آنها خواهیم پرداخت.

تصویر محمدعلی اکبری
دروپال کامرس چهارچوب قدرتمندی برای افزودن ویژگی‌های فروشگاهی به وبسایت‌های مبتنی بر دروپال است. در این مطلب چند بهبود در روال سفارش و ایجاد صفحه تکمیل سفارش تک مرحله‌ای را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
تصویر امیر حسین اکبری

واحدهای پولی تعریف شده در استاندارد ISO به گونه‌ای است که واحد پولی تومان تعریف نشده و استاندارد "ریال" در نظر گرفته شده است.

تصویر محمدعلی اکبری
ماژول درگاه پرداخت بانک پارسیان برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.
در این آموزش نحوه تعیین قیمت با توجه به فیلدهای انتخابی کاربر در دروپال کامرس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
تصویر امیر حسین اکبری
برای تغییر ویژگی‌های یک واحد پولی ماژول‌هایی با عنوان (commerce price formatting modules) از جمله Commerce Currency Settings وجود دارد...
تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک سامان برای دروپال 7
ماژول درگاه پرداخت بانک سامان برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.
تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7
ماژول درگاه پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7 بر روی Commerce پیاده سازی شده و به منظور گسترش فرهنگ نرم‌افزار آزاد، به صورت کاملا رایگان و متن باز منتشر شده است.
Subscribe to RSS - Drupal Commerce