تصویر الهه عربیان

در بعضی از سایت ها گاهی لازم میشود که کاربران شناخته شده توانایی یک محتوای خاص رو براساس داشته باشند که خودشون ایجاد نکردن ولی مربوط به کاربری آنهاست. برای مثال شما در آموزشگاهی عضو هستید که در این آموزشگاه از شما آزمون هایی گرفته میشود.

تصویر الهه عربیان

گاهی اوقات در دروپال احتیاج به ویژگی داریم که در آن می‌خواهیم به بعضی از فیلدها حالت خصوصی‌تری بدهیم. مثلا فقط خود کاربر آن فیلد را ببیند یا کسی جز کاربران عضو شده نتواند آن فیلد را مشاهده کند.

تصویر الهه عربیان

گاهی اوقات چند نفر بروی یک دروپال در حال انجام کار گروهی هستند.

تصویر شیرین عبدالهی
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید شبکه ی اجتماعی مانند فیس بوک با همان ظاهر در دروپال بسازید. اگر اینطور باشد ، ماژول Drupal_Wall کمک بسیاری به شما خواهد کرد.
تصویر سپهر ساداتی فر
ماژول پرداخت درگاه Payline برای دروپال ۷ (دروپال کامرس)
ماژول پرداخت درگاه Payline برای ماژول فروشگاه ساز دروپال کامرس (Commerce) نوشته شده است. Payline درگاه پرداخت واسطی است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بدون بستن قرارداد با بانک‌ها (ملت، سامان، پاسارگاد، پارسیان، اقتصاد نوین و ...) قابلیت پرداخت اینترنتی را در سایت خود داشته باشید.

اطلاعات تاریخ و نویسنده یکی از مواردی است که در صفحه نمایش محتوا به کاربر نمایش داده میشود. برای فعال کردن آن کافی است گزینه  نمایش اطلاعات نویسنده و تاریخ در صفحه ویرایش نوع محتوا فعال شده و همچنین متغیر $submitted نیز در فایل های tpl وجود داشته باشد.

تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک ملت برای دروپال 7

ماژول درگاه پرداخت بانک ملت برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال  و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.

تصویر محمدعلی اکبری
آموزش توسعه ماژول پرداخت برای Drupal Commerce
آموزش نوشتن ماژول درگاه پرداخت برای دروپال 7
تصویر محمدعلی اکبری
ایده
سایت وصیت نامه، پیاده سازی درگاه های پرداخت اینترنتی برای دروپال و ماژول راهنما برای احمق ها
تصویر محمدعلی اکبری
Love widget for drupal
قرار شد روی سایت AgentWeb که یک Game Engine آنلای برای دانشکده انفورماتیک دانشگاه USI سوئیسه یک ویجت قلب کوچیک بنویسم. ویجت قلب قراره دقیقا مثل ویجت like باشه و کاربرای سایت به بازی های مورد علاقشون قلب بدن.
Subscribe to RSS - ماژول دروپال