تصویر منوچهر صدری خانلو
حوزه های چندان زیادی در کسب و کارهای جا افتاده‌ی امروزی وجود ندارند که میزان رقابت در آنها کم باشد. عوامل متعددی شدت رقابت در یک بازار را مشخص می‌ کنند. در این مطلب به بیان برخی عوامل مهم برای مشتریان در انتخاب شرکت توسعه دهنده وب سایت می پردازم.
حوزه های چندان زیادی در کسب و کارهای جا افتاده‌ی امروزی وجود ندارند که میزان رقابت در آنها کم باشد. عوامل متعددی شدت رقابت در یک بازار را مشخص می‌ کنند.
تصویر منوچهر صدری خانلو
ایده طراحی ساده است. به جای اینکه یک صفحه با عرض ثابتی مثل ۸۰۰ پیکسل طراحی کنیم، بهتر است المان های صفحه به نوعی باشند که شکل و اندازه و محل خود را با توجه به اندازه مرورگر صفحه نمایش تطبیق دهند. طراحی پاسخگو به این معناست که شما نیازی به طراحی چند نسخه از وب سایت برای نمایش در کامپیوتر دسکتاپ، تبلت و موبایل ندارید.
تصویر منوچهر صدری خانلو
سایت بازی های المپیک
المپیک و پارالمپیک تمام شدند و من هم مثل شما از اینکه بهتر از هر زمان دیگری در تاریخ نتیجه گرفتیم خرسندم. در میان تمام مدال‌هایی که به ورزشکاران این مسابقات تقدیم شد، باید مدال‌هایی را برای دست اندرکاران وب‌سایت بازی‌های المپیک لندن کنار گذاشت
تصویر منوچهر صدری خانلو
اپال تراول
موضوع انتخاب عکس‌های نامناسب یا غیرحرفه‌ای از مهمترین دغدغه‌های من پس از تحویل وب‌سایت به مشتری است! پس از اینکه وب‌سایت تحویل مشتری داده می شود و با گذشت چند روز فرصت به مشتری می‌رسد که اولین تصاویر خود را بر روی سایت قرار دهد و این شروع مشکل است.
تصویر منوچهر صدری خانلو
اسلاید رستا
برای بسیاری از مخاطبان شما، وب‌سایت اولین واسطه‌ی آشنایی آنها با شماست. اولین اثری که مشتری از شما می‌پذیرد قطعاً در نگاه آتی او روی کسب و کار شما تاثیرگذار خواهد بود. با این تعبیر، چه کنیم که بد دیده نشویم؟
تصویر منوچهر صدری خانلو
استانداردهای طراحی و دسترسی به محتوا در وب
در این بخش به بررسی برخی نکات در مورد فونت، رنگ، تصاویر و لینک‌ها می‌پردازیم که رعایت آنها ضروری است.
تصویر منوچهر صدری خانلو
استانداردهای طراحی و دسترسی به محتوا در وب
در طی یک دهه‌ی اخیر استانداردهای متعددی از سوی سازمان‌های مختلف برای طراحی و دسترسی به محتوا در وب و به طور مشخص برای طراحان وب‌سایت‌ها تجویز شده‌است. بررسی و نقد این محتواها خود بحث بسیار جالبی است که البته موضوع این مقاله نیست.
تصویر منوچهر صدری خانلو
طراحی وب‌سایت، فاز نیازسنجی

در طراحی یک وب‌سایت مهم‌ترین مرحله که قبل از تمام مراحل دیگر انجام می‌پذیرد نیازسنجی است.

Subscribe to RSS - طراحی وب سایت