تصویر محمدعلی اکبری

با استفاده از این ماژول کاربران می‌توانند با پرداخت شهریه توسط درگاه بانک سامان مستقیما در کلاس ثبت نام کرده و وارد آن شوند.

صفحه ماژول در گیت هاب: https://github.com/mohamadaliakbari/moodle-enrol_saman

تصویر سپهر ساداتی فر
ماژول پرداخت درگاه Payline برای دروپال ۷ (دروپال کامرس)
ماژول پرداخت درگاه Payline برای ماژول فروشگاه ساز دروپال کامرس (Commerce) نوشته شده است. Payline درگاه پرداخت واسطی است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بدون بستن قرارداد با بانک‌ها (ملت، سامان، پاسارگاد، پارسیان، اقتصاد نوین و ...) قابلیت پرداخت اینترنتی را در سایت خود داشته باشید.
ماژول پرداخت درگاه امن پاسارگاد برای مودل 2
ماژول پرداخت شهریه ثبت نام مودل 2.6 برای درگاه پرداخت امن پاسارگاد توسط تیم توسعه رستا افزار امیرکبیر توسعه پیدا کرده است و هم اکنون در بسته نرم افزاری "آموزشگاه مجازی" موجود می‌باشد.
تصویر محمدعلی اکبری
طبق مستندات درگاه پرداخت امن پاسارگاد برای شروع تراکنش لازم است اطلاعاتی شامل content (فاکتور) و sign (امضا) به درگاه بانک با آدرس زیر با متد POST ارسال شود.
تصویر محمدعلی اکبری
ماژول درگاه پرداخت بانک پارسیان برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.
در این آموزش نحوه تعیین قیمت با توجه به فیلدهای انتخابی کاربر در دروپال کامرس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مودل (Moodle) بزرگترین و محبوب ترین نرم‌افزار متن باز در زمینه آموزش مجازی (LMS) است. یکی از ویژگی‌های این سیستم قابلیت گسترش و شخصی سازی زیاد آن است.

تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک سامان برای دروپال 7
ماژول درگاه پرداخت بانک سامان برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.
تصویر محمدعلی اکبری
توسعه ماژول پرداخت درگاه اینترنتی بانک سامان
برای راه اندازی درگاه پرداخت بانک سامان قبل از هر چیز باید IP سرور توسط بانک مورد تایید قرار گرفته و همچنین شناسه فروشنده (Merchant ID) و شناسه ترمینال (Terminal ID) را از بانک دریافت کرده باشید.
تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک ملت برای دروپال 7

ماژول درگاه پرداخت بانک ملت برای دروپال 7 منتشر شده و هم اکنون از طریق صفحه ماژول در سایت دروپال  و همچنین انتهای این مطلب قابل دسترس است.

تصویر محمدعلی اکبری
رفع مشکلات ماژول‌نویسی درگاه پرداخت پارسیان
عدم پیدا کردن کتابخانه nusoap
در برنامه‌نویسی ماژول درگاه بانک پارسیان از کتابخانه nusoap استفاده شده است. فایل‌های این کتابخانه در http://sourceforge.net/projects/nusoap قابل دسترس است.
تصویر محمدعلی اکبری
ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7
ماژول درگاه پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7 بر روی Commerce پیاده سازی شده و به منظور گسترش فرهنگ نرم‌افزار آزاد، به صورت کاملا رایگان و متن باز منتشر شده است.
تصویر محمدعلی اکبری
آموزش توسعه ماژول پرداخت برای Drupal Commerce
آموزش نوشتن ماژول درگاه پرداخت برای دروپال 7
تصویر محمدعلی اکبری
ایده
سایت وصیت نامه، پیاده سازی درگاه های پرداخت اینترنتی برای دروپال و ماژول راهنما برای احمق ها
Subscribe to RSS - درگاه پرداخت