حالت پیش فرض عضویت کاربران جدید در مودل به صورت دستی توسط مدیر سامانه است، اما گاهی اوقات لازم است کاربران به روش‌های دیگر در سامانه عضو شوند. به عنوان مثال اگر قرار باشد کاربران برای ثبت نام در کلاس ها، از طریق درگاه شتاب مبلغی پرداخت کنند، ابتدا لازم است در سامانه عضو شوند.

در این حالت لازم است کاربران بتوانند "بر اساس پست الکترونیک" در سامانه عضو شوند. برای فعال سازی این قابلیت به مسیر "خانه ◄ مدیریت سایت ◄ ماژول‌ها ◄ شناسایی ◄ مدیریت شناسایی‌ها" رفته و روش "عضویت بر اساس پست الکترونیک" را فعال کنید. سپس در همان صفحه قسمت "تنظیمات عمومی" گزینه "ثبت‌نام خویش" باید روی مقدار "بر اساس پست الکترونیک" تنظیم شود.

admin/settings.php?section=manageauths

ثبت نام بر اساس پست الکترونیکسپس در صفحه ورود امکان ثبت نام فعال می‌شود.

ثبت نام بر اساس پست الکترونیک

بعد از ورود به سایت، کاربر می‌تواند از روش‌های ثبت نام در دروسی که به ورودی کاربر نیاز دارد استفاده کرده و در درس ثبت نام کند.

ثبت نام توسط درگاه پرداخت

دیدگاه‌ها

تصویر kianoosh hosseini

kianoosh hosseini (تایید نشده)

با سلام امکان ثبت نام با ایمیل رو تو سایتم ولی مشکل اینجاس که ایمیلی بهکاربری که ساخته میشه ارسال نمیشه تا فعالسازی انجام بشه!

تصویر حمید

حمید (تایید نشده)

سلتام.ایا در مودل امکان این هست که ثبت نام کاربران را منوط به تایید توسط مدیر سیستم بگذاریم.یعنی کاربران ثبتنام کنندو بعد حتما توسط مدیر تایید شوند تا ثبتنامشان تکمیل گردد؟ممنون

افزودن نظر جدید