تصویر اعظم تبریزی
نصب DNN

ابتدا پکیج Source را در فولدر مورد نظر تان Extract نمایید. برای مثال در فولدر E:/SourseDNN/WWW

سپس SqlServer را باز کنید و یک دیتابیس جدید ایجاد نمایید.

IIS را ران کنید و یک اپلیکیشن جدید به نام مثلا SourceDNN در آن ایجاد کنید. و آدرس فیزیکال آن را برابر با فولدر وبسایت محلی که فایل Source را قرار داده بودید، قرار دهید. برای مثال E:/SourseDNN/WWW/ website

فولدر وب سایت را باز کنید. شما در اینجا به جای web.config دو فایل release.config و development.config را مشاهده می کنید. از یکی از آنها یک کپی بگیرید و نام آن را web.config قرار دهید. و آن را بر مینای دیتابیسی که ایجاد کرده اید تغییر دهید.

permission فولدر وب سایت را تنظیم کنید. برای این منظور روی فولدر website کلیک راست کرده و در قسمت properties روی تب security کلیک کنید. و گزینه ی Add را انتخاب کنید و نام آبجکت را IIS AppPool\DefaultAppPool قرار دهید و چک نام را انتخاب کنید و ok را بزنید. در آخر به آن Full Control بدهید.

قبل از اینکه solution را در visual studio باز کنید، آن را در یک txt Editor باز کنید و به دنبال عبارت http://localhost/DotNetNuke_Community بگردید. آن را یافته و آن را تبدیل به آدرس وب سایت خود کنید. برای مثال http://localhost/SourseDNN

سپس solution آن را در visual studio باز کنید و آن را build نمایید.

و حالا آن را به راحتی مانند آنچه برای پکیج اینستال انجام میدهید، نصب نمایید.

برچسب ها: 

دیدگاه‌ها

تصویر محمدعلی اکبری

محمدعلی اکبری

DotNetNuke جز نصب Source جور دیگه ای نصب میشه؟ کاش با عکس توضیح می دادید.

تصویر اعظم تبریزی

اعظم تبریزی

راه اصلی نصب دات نت نیوک این نیست و معمولا پکیج اینستال برای نصب استفاده می شود. ولی در مواردی که نیاز باشد که در Core دات نت نیوک تغییراتی ایجاد شود از Source استفاده می شود.

تصویر حمیده

حمیده (تایید نشده)

یعنی باید در نهایت توی فولدر website مون هم web.config هم release.config و هم development.config داشته باشیم؟می شه نحوه تغییر web.config و بیشتر توضیح بدین؟

تصویر اعظم تبریزی

اعظم تبریزی

بله همین طوره. در واقع شما هر سه فایل را خواهید داشت. ولی برای ایجاد فایل web.config که قبلا وجود نداشته یکی از این فایلها را کپی کرده و نام آن را به web.config تغییر بدهید.

افزودن نظر جدید