یکی از دلایل اینکه برخی سئو کارها از داشتن کاراکترهای غیر-لاتین در نشانی‌ها امتناع می‌کنند ظاهر نامناسب آن در برخی مرورگرها است.

اما از آنجا که کلیدواژه‌های داخل URL در نتایج جستجو Bold می‌شوند، می‌تواند از آن چشم پوشی کرد.

تصویر محمدعلی اکبری

قبل از شروع این نکات را در ذهن داشته باشید:

تصویر محمدعلی اکبری

آمازون به تازگی خدمت جدیدی با نام Dash button ارائه کرده است. یک دکمه هوشمند که با هر بار فشار دادن آن سفارش شما به دست آمازون می‌رسد و محصول درب منزل شما آماده تحویل است.

تصویر منوچهر صدری خانلو
دو مفهوم دسته بندی و تگ (برچسب) مفهوم بسیار نزدیکی به هم هستند و هر دو برای بهبود تجربه کاربری مورد استفاده قرار می گیرند و تاثیر مثبتی در تعداد ورودی کاربران از طریق موتورهای جستجو به سایت دارند. همچنین در برخی از سایت ها از ترکیب دسته بندی و تگ برای یافتن مطالب مرتبط به هم استفاده می شود.
درحالت کلی برای دریافت اطلاعاتِ کاربر جاری X، روال به این صورت است که در سایتی (مثلا طرفداری) کاربر X برروی لینکی (مثلا «دریافت لیست تماس‌ها از یاهو») کلیک می‌کند، سپس صفحه‌ای متعلق به سایت یاهو باز می‌شود که از شما (کاربر X) اجازه می‌خواهد تا «طرفداری» به موارد مندرج (مثلا لیست تماس‌ها) دسترسی داشته باشد. بعد از موافقت شما، دوباره به صفحه‌ای از سایت طرفداری بازمی‌گردید که لیست تماس‌هایتان را از یاهو دریافت کرده است و به شما نمایش می‌دهد. در این پست قصد داریم نحوه‌ی انجام مراحل بالا را (از طرف سایت) شرح دهیم.

درحالت کلی برای دریافت اطلاعاتِ کاربر جاری X، روال به این صورت است که در سایتی (مثلا طرفداری) کاربر X برروی لینکی (مثلا «دریافت لیست تماس‌ها از یاهو») کلیک می‌کند، سپس صفحه‌ای متعلق به سایت یاهو باز می‌شود که از شما (کاربر X) اجازه می‌خواهد تا «طرفداری» به موارد مندرج (مثلا لیست تماس‌ها) دسترسی د

تصویر منوچهر صدری خانلو
انتخاب عنوان مناسب یا تیتر مناسب مهمترین بخش از فرآیند انتخاب واژگانی است که به یک مطلب ارتباط دارند. چطور عنوان های مناسب تری انتخاب کنیم تا شانس بیشتری برای دیده شدن در موتور جستجوی Google داشته باشیم.

عنوان مهمترین جزء از یک مطلب است. سایر اجزای یک مطلب ممکن است شامل متن، تصاویر، برچسب ها، لینک ها و ... باشند. همین موضوع بس که بدانیم عنوان اولین و مهمترین بخشی است که در یک مطلب باید به آن توجه داشته باشیم تا مطلب ما شانس بیشتری برای دیده شدن در موتورهای جستجو داشته باشد.

تصویر منوچهر صدری خانلو
اطلاعات زیر بخشی از مهمترین آماری است که در رابطه با شبکه های اجتماعی در اواخر سال 2013 میلادی منتشر شد.
تصویر محمدعلی اکبری
طبق مستندات درگاه پرداخت امن پاسارگاد برای شروع تراکنش لازم است اطلاعاتی شامل content (فاکتور) و sign (امضا) به درگاه بانک با آدرس زیر با متد POST ارسال شود.
لینک های زیر نتایج جستجو (Sitelinks) در گوگل چه هستند
به این لینک ها، Sitelinks گفته می‌شود. گوگل این لینک‌ها را برای راحتی کاربر و بر اساس الگوریتم های خودش به صورت کاملا اتوماتیک بدست می آورد...
تصویر منوچهر صدری خانلو

ضریب کارایی (KEI: Keyword Efficiency Index) بیانگر میزان کارایی یک عبارت یا کلمه کلیدی است که شما برای وب سایت خود انتخاب می کنید.

انتخاب کلمه کلیدی مناسب، علی الخصوص برای سایت های نوپا، عامل بسیار کلیدی در موفقیت آنها در جذب مخاطب از طریق موتورهای جستجو است. اصل کلی در انتخاب کلمات کلیدی این است که شما باید عبارت هایی را انتخاب کنید که واقعاً توسط مخاطبان محصولات یا خدمات شما جستجو می شوند.

تصویر منوچهر صدری خانلو
وبومتریکس مطالعه ابعاد کمی ساخت و استفاده از منابع اطلاعاتی، ساختار و تکنولوژی های وب بر پایه روش های کتاب سنجی و اطلاع سنجی است.
تصویر منوچهر صدری خانلو

attrribute های زیادی برای لینک ها در سینتکس HTML می توان وارد کرد. اما موتورهای جستجو معمولاً عمده ی این attribute ها را نادیده می گیرند. اما rel="nofollow" از جمله مقادیر مهمی است که برای موتورهای جستجو حائز اهمیت است.

تصویر منوچهر صدری خانلو
به نسبت تکرار یک کلمه یا عبارت کلیدی (Nkr یا Nkr*Nwp) به کل کلمات موجود در یک صفحه (Tkn) چگالی کلمه کلیدی یا (keyword density) گفته می شود که عموماً به درصد بیان می شود. در واقع keyword density ابزاری است برای اینکه موتور جستجو بفهمد یک متن چقدر به یک کلمه خاص ربط دارد یا ندارد! البته موضوع به همین جا ختم نمی شود و موتور جستجوگر به دنبال کشف مسائل دیگری نیز هست.
تصویر منوچهر صدری خانلو

مهمترین دلایلی که صفحات ما به خاطر آن ایندکس نمی شوند چیست؟ در این مطلب به بیان 7 دلیل رایجی که مانع از ایندکس شدن صفحات می شوند می پردازیم.

تصویر منوچهر صدری خانلو

موتورهای جستجو محدود به چیزی هستند که آنرا crawl می کنند. لذا تفسیر و برداشت شما از یک صفحه وب ممکن است اصلاً مشابه با چیزی که موتور جستجو از صفحه درک می کند نباشد.

"اغلب کسب و کارها در وهله ی اول باید تمرکزشان بر شبکه‌های اجتماعی باشد"
ارتقای وب سایت از طریق شبکه های اجتماعی
امروزه شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی بین بازاریابان و صاحبان کسب و کار به راه انداخته اند,این شبکه‌ها با ایجاد یک پلت فرم, ارتباطی مستقیم را بین مشتریان, کارکنان و چشم اندازهای شرکت به وجود می‌آورند.
با اینکه شبکه‌های اجتماعی جدیدی مثل + Google  و Pinterest طرفداران زیادی دارند ولی
تصویر محمدعلی اکبری
" وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه‌ها برای معرفی کسب وکار‌تان به صورت آنلاین هست"
 راه اندازی بلاگ
حال که کلمات کلیدی کسب و کارتان را پیدا کرده و  با چگونه بهینه سازی وب سایت تان برای موتورهای جستجو هم آشنا شدید نوبت جذب مخاطبان بیشتر است.وبلاگ نویسی و ایجاد محتواهای دیگری مثل ebook و webinar بهترین راه جذب آنلاین  مخاطبان خاص به کسب و کارتان میبا
تصویر محمدعلی اکبری
چگونه در وب سایت و بلاگ بنویسیم؟

1.

تصویر محمدعلی اکبری
هدف شما "نمایش سایت‌تان در صفحه اول گوگل"

صفحه‌ها

Subscribe to RSS - کسب و کار اینترنتی