تصویر شیرین عبدالهی
در مطالب قبل راجع به چگونگی ساخت یک سرویس و ارسال درخواست به آن، ساخت یک محتوا ، آپلود فایل و ... صحبت کردیم.همانطور که احتمالا به این موضوع برخوردید، درخواست های شما توسط کاربر ناشناس وارد سیستم شده و مثلا برای ساخت محتوا نیازمند دادن دسترسی ساخت محتوا به کاربر ناشناس میباشید.
تصویر شیرین عبدالهی
در مطالب گذشته به ضرورت های استفاده از ماژول services و چگونگی ساخت یک سرویس همچنین چگونگی استفاده از فایل در این ماژول پرداختیم.در این مطلب چگونگی استفاده از این سرویس در رابطه با محتوا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
تصویر شیرین عبدالهی
در مطلب گذشته به ضرورت های استفاده از ماژول services و چگونگی ساخت یک سرویس پرداختیم.در این مطلب چگونگی استفاده از این سرویس در رابطه با فایل ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
تصویر شیرین عبدالهی
بارها در پروژه های گوناگون پیش آمده مشتریان وب سایت ASP داشته اند و بنا به دلایل گوناگون تصمیم گرفته اند که به دروپال بیایند.انتقال اطلاعات سایت قبلی به دروپال به تنهایی کار دشواری بود.زیرا بایستی ابتدا پایگاه داده را تبدیل کرد و سپس اسکریپت های مختلفی برای هر محتوا و کاربر و ... نوشت.توسط این ماژول دیگر نیازی به تبدیل پایگاه داده نیست.این ماژول سرویسی را برای سایت دروپال شما محیا میکند که میتوانید توسط هر زبانی به سایت خود متصل شده و اطلاعات کاربران، محتوا رده بندی ها و ... را وارد، ویرایش و یا مشاهده نمایید.در این مطلب چگونگی ساخت یک سرویس قدم به قدم نشان داده میشود.
Subscribe to RSS - services